تکنولوژی ها، طراحان و سازندگان

.

برای انتخاب طراح و سازنده خارجی ماشین آلات خط تولیدی که برای اولین بار در ایران احداث گردیده است بررسی و دقت فراوان بعمل آمده و از بین پیشنهاد دهندگان متعدد بین المللی دو شرکت انگلیسی به نامهای Svedala برای واحد سنگ شکن و آسیاب و شرکت Kvearner Process Technology برای واحد های تصفیه اسید و تولید محصول به دلایل زیر اصلح تشخیص داده و برگزیده شدند :

- سابقه طولانی و گسترده کار در ایران و جهان

- مطابقت محصول نهایی با استانداردهای جهانی و قابلیت صدور آن به خارج از کشور

- برتری تکنولوژی و اطمینان به نحوه طراحی و عملی بودن فرآیند پیشنهادی در ایران به این ترتیب ماشین آلات و تجهیزات کارخانه ایران فسفات از جمله مدرنترین و پیشرفته ترین های نوع خود در جهان امروز می باشند.

در داخل کشور خدمات مهندسی مربوط به تهیه طرح توجیهی اسناد اخذ پیشنهاد از سازندگان خارجی و تهیه پروژه مقدماتی بوسیله مهندسان مشاور طراحی صنعتی و خدمات مهندسی مربوط به طراحی تفصیلی تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی و ماشین آلات ساخت داخل کشور به وسیله مهندسان مشاور انرژی صنعت به انجام رسیده است.

- ساخت ماشین آلات و تجهیزات داخلی و همچنین عملیات نصب کارخانه بوسیله شرکت مهندسی بینا تجهیز پارس انجام گرفته است. مدیریت اجرائی عملیات سیویل طرح ( ساختمانهای جنبی و صنعتی، فونداسیونها و استراکچرها ) را آقای مهندس پرویز طیاب عهده دار بوده اند.

بالای صفحه